DĚTSKÝ PROGRAM

COSMOS CAMP

NOČNÍ PROHLÍDKY

Rozhodli jsme se skoncovat s Vaší nudou doma a připravili jsme pro Vás sérii Nočních prohlídek, které budou probíhat každý pátek a sobotu od 15. 5. v čase od 18:00 do 22:00 (pokladna a poslední vstup na výstavu je do 20:30). Celou výstavou Vás zábavnou formou provede audioguide, který dostanete zdarma u vstupu. Každý návštěvník dostane Space Card - Kartu kosmonauta se jménem a životním příběhem reálného kosmonauta. A také každý večerní návštěvník dostane zábavnou cosmos masku jako dárek. Ceny vstupenek jsou jednotné - pátek 300Kč a sobota 350Kč. Vstupenky můžete zakoupit přímo na pokladně výstavy do 20:30 nebo online. Čeká Vás večerní zábava v bezpečí největší výstavy kosmonautiky.

Pro děti nechybí dětská naučná stezka, která je provede celou výstavou. Zábavný audioguide – zvukový průvodce v dětské verzi děti nejen zaujme, ale také jim na praktických příkladech vysvětlí mnoho fyzikálních zákonitostí vesmíru.

Zábava pro celou rodinu zaručena!

Užijte si výcvik astronautů v Cosmocampu, který je součástí výstavy! V interaktivním Cosmocampu si vyzkoušíte náročný výcvik kosmonautů i nejmodernější 3D technologie. Zábava pro děti i dospělé.

ROZŠÍŘENÁ REALITA

Chcete vidět jak vybrané fotografie na výstavě ožijí? V rámci výstavy si můžete vyzkoušet i rožšířenou realitu. Stáhněte si bezplatně aplikaci Artivive namiřte telefonem na statický obrázek označený ikonkou telefonu s raketou a obrázek rázem ožije na Vašem telefonu. Na výstavě můžete najít 6 obrazů s rozšířenou realitou, která Vás bude zaručeně bavit.

Stáhněte si zdarma aplikaci Artivive 

Hledejte na výstavě tento symbol

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle