top of page
CREW_TV_packshot.png
stan se vesmirnym hrdinou.png
soutez.png

Před 51 lety přistáli tři astronauti na Měsíci. Kdo je tvůj tým hrdinů? Dostaň se spolu s nimi na měsíc na billboard a vyjádři jim tak své díky.

SOUTĚŽILI JSME VE 3 KATEGORIÍCH

 

Soutěžní kategorie:

  • 1. rodina s dětmi

  • 2. kamarádi

  • 3. senioři

Soutěž probíhala v termínu: 1. 8. – 20. 8. 2020.

PROČ?

Uplynulo 51 let od přistání na Měsíci. Tři američtí hrdinové přepsali historii, a i díky nim vznikla naše krásná výstava. Ale i astronauti a kosmonauti jsou lidé a žijí své civilní životy. Právě vaše osobní příběhy nás zajímají. Hledáme 3x3 hrdiny všedních dní, kteří vyhrají možnost objevit se na našich billboardech a v televizní reklamě a to společně se svými hrdiny z okolí, a vyjádřit jim tak své díky.

Stačí vyplnit formulář, označit v jaké kategorii chcete soutěžit a napsat nám, kdo je pro vás tím opravdovým hrdinou.

VÝHERCI

Výherce v kategorii Senior:

1. Karolína Přádová - Liběchov
Odpověď: Babička byla úžasný člověk, naše domovská planeta. Když jsme se v divokém vesmíru ztráceli, pomohla nám vždy k návratu na oběžnou dráhu. Poslední roky však potřebovala naši pomoc a podporu, kterou jí věnovala zejména má maminka, i když je sama v invalidním důchodu, a babiččina kamarádka Květa. Děkuji ze srdce.

Náhradníci v kategorii Senior:
1. Josef Manďák - Brno
2. Jana Krychová - Košťálov

Výherce v kategorii Rodina:

1. Daniela Novotná - Skřivany
Odpověď: Nominují svého manžela, protože je to nejšikovnější chlap mezi Zemí a Měsícem a svojí dceru, protože potřebuje poznat, že je krásná.

Náhradníci v kategorii Rodina:
1. Monika Havelková - Jičín
2. Tomáš Hradil - Praha

Výherce v kategorii Kamarádi:

1. Radka Vysloužilová - Cheb
Odpověď: Já Radka, nominuji svoji nejlepší kamarádku Kristýnu, protože mi rozveseluje život už 9 let a i když se teď loučíme a z 200 metrů mezi námi se stane 279 km, ve všem mě pořád podporuje. Dále nominuji svoji sestru Jitku, která je mým rádcem a vzorem již 15 let. Jsou to moji hrdinové, protože ať se stane cokoliv, jsou tu semnou a s úsměvem řeší neřešitelné.

Náhradníci v kategorii Kamarádi:
1. Daniel Hakl - Pardubice
2. Simona Stránská - Liberec

ZKRÁCENÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž s názvem ,,Staň se vesmírným hrdinou'' probíhá na webové stránce www.vesmirnyhrdina.cz v termínu od 1. 8. 2020 do 20. 8. 2020 do 00:00 na území České republiky.

  1. V soutěžním formuláři vyberte, v jaké kategorii chcete soutěžit. Soutěžíme celkem ve třech kategoriích - Rodina s dětmi, Kamarádi a Senioři.

  2. Vyplňte soutěžní formulář a zodpovězte soutěžní otázku: Kdo je pro vás tím opravdovým hrdinou?

  3. Příklad odpovědi: Já Katka, nominuji svou mamku Alenu, protože peče nejlepší meruňkový koláč a svého bratra Radka, protože je skvělý dobrovolný hasič. :)

  4. Vyplňte povinná pole v registračním formuláři. Přes tlačítko „ODESLAT“ odešlete registrační formulář.

 

VÝHRA V SOUTĚŽI: ,,STAŇ SE VESMÍRNÝM HRDINOU'':

Z každé kategorie (z celkem 3 kategorií) vybíráme jednoho výherce, který spolu s jeho 2 nominovanými hrdiny z blízkého okolí budou po celé září tvářemi výstavy Cosmos Discovery a objeví se tak na billboardech a v TV reklamě. Pokud nám do formuláře napíšete město ve kterém bydlíte v případě Vaší výhry, umístíme billboard i do Vašeho města.

 

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE ,,STAŇ SE VESMÍRNÝM HRDINOU'':

Soutěž končí dne 20. 8. 2020

Dne 21. 8. 2020 odborná komise marketingového oddělení JVS Group s.r.o. vybere 3x3 výherce a jejich náhradníky v každé kategorii.

Výherci obdrží informace o výhře emailem 21. 8. 2020 v 15:00.

Fotografování všech výherců proběhne ve dnech 24. - 26. 8. 2020 na náklady JVS Group s.r.o.

Všichni soutěžící i jejich nominanti svojí účastí v soutěži souhlasí s použitím svých portrétních fotografií za účelem reklamní kampaně výstavy Cosmos Discovery v měsíci září 2020 bez nároku na honorář.

bottom of page